Şişli Merkez Mh. Akar Cd. No:3
iTower Plaza K.7 Daire.44
Şişli / İstanbul
+90 212 709 96 75
info@ewf.com.tr
Kurumsal
Türkiye’nin Lider GES Firması
EWF Enerji olarak enerji sektöründe ezberleri yıkan yaklaşımımız ve ilkeleri hayata geçirme azmimizle proje, mühendislik, danışmanlık ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan bir mühendislik firmayız.
Gelecek nesillere daha güzel bir dünya hazırlamak için yeni fikirleri cesaretle hayata geçirirken, sorumluluğumuzda olan yatırımcılarımıza, topluma ve yaşadığımız dünyaya karşı yenilenebilir enerji santralleri kurmayı kendimize sorumluluk olarak görüyoruz.
EWF Enerji olarak sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz. Yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıp doğal kaynakların tükenmesini önleyerek enerji üretiyor ve çevremizin güzelliğini koruyoruz. Keyif alacağımız işleri yapıyor her biriyle kendimizi daha da geliştirip büyüyoruz. GES alanında verdiğimiz hizmetler, müşteri memnuniyetini %100 karşılıyor. Alanlarında uzman olan iş ortaklarımız ile tüm GES sürecini sorunsuz şekilde tamamlıyoruz.
EWF Enerji olarak teknolojik gelişmelere uyum sağlıyor, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını anlıyor ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmamızı sürdürülüyoruz. Alanında oldukça başarılı partnerlerimiz ile çalışıyor, görev ve sorumluluklarını biliyor, projelerimizi hayata geçirirken doğaya karşı olan sorumluluklarımızı da ihmal etmiyoruz. Projelerde yaşanabilecek olası sorunların önüne geçebilmek için, önceden tüm önlemleri alıyoruz. Bu özelliklerimiz sayesinde günümüzde GES alanında en iyi hizmet veren firmalardan bir tanesi olmayı başardık ve sektörde bu başarılarımız, her geçen gün artarak devam etmektedir.
Türkiye’nin birçok farklı noktasında aktif güneş santralleri kurmuş olan firmamız hali hazırda faaliyetlerine devam etmektedir. Anahtar teslim ve danışmanlığını yapmış olduğumuz 100 Mw üstü gücünde projelerde yüksek tecrübesiyle GES kurulumu gerçekleştirmiştir.